Yhteystiedot

ETSIVÄ TYÖ

Joni Liikala
p. 050 560 9334
joni.liikala@hnmky.fi
Facebook: Joni Hnmky

Mona Kaverinen
p. 050 345 2932
mona.kaverinen@hnmky.fi
Facebook: Mona Hnmky

Jenny Ferm
p. 045 346 7256
jenny.ferm@hnmky.fi
Facebook: Jenny Hnmky

 

STARTTI

Reetta Asikainen
Yksilövalmentaja
p. 045 887 5993
reetta.asikainen@hnmky.fi

Tomi Helvelahti
Yksilövalmentaja
p. 050 463 3636
tomi.helvelahti@hnmky.fi

 

NUORISO-, LIIKUNTA- JA HYVINVOINTIALOJEN TYÖPAJA

Joni Liikala
p. 050 560 9334
joni.liikala@hnmky.fi
Facebook: Joni Hnmky

Tomi Helvelahti
Yksilövalmentaja
p. 050 463 3636
tomi.helvelahti@hnmky.fi

 

KIINTOPISTE

Nina Währn
Projektisuunnittelija
p. 050 433 2756
nina.wahrn@hnmky.fi

 

TOIMINNAN AVULLA TYÖELÄMÄÄN

Tessa Sarkima
Projektipäällikkö
p. 050 504 4497
tessa.sarkima(at)hnmky.fi

Jenny Ferm
Kehittäjä
p. 045 346 7256
jenny.ferm(at)hnmky.fi

Arsene Towa
Ohjaaja
p.050 322 9510
arsene.towa(at)hnmky.fi

Iita Turkka
Viestintä
p. 050 463 7521
iita.turkka@hnmky.fi

 

YÖKORIPALLO

Olsi Marko
Koordinaattori
HNMKY/Helsinki YMCA
+358 45 200 0230,
olsi.marko(at)hnmky.fi

Jyrki Eräkorpi
Kehityspäällikkö
HNMKY/Helsinki YMCA
+358 50 592 8450,
jyrki.erakorpi(at)hnmky.fi

Pirjo Huuhtiainen
NK/ Helsinki City Youth Department
+358 41 5121727
pirjo.huuhtiainen(at)nk.hel.fi

Aleksandr Jovanik (DJ)
HNMKY / Helsinki YMCA
+358 40 966 1822

Ville Pöyhönen (DJ)
HNMKY / Helsinki YMCA
+358 40 771 1974

 

Y-CARE

Viestintä, tiedottaminen, kehittäminen

Joni Liikala
p. 050 560 9334
joni.liikala@hnmky.fi
Facebook: Joni Hnmky