Yhteystiedot

ETSIVÄ TYÖ

Joni Liikala
p. 050 560 9334
joni.liikala@hnmky.fi
Facebook: Joni Hnmky

Mona Kaverinen
p. 050 345 2932
mona.kaverinen@hnmky.fi
Facebook: Mona Hnmky

Jenny Ferm
p. 045 346 7256
jenny.ferm@hnmky.fi
Facebook: Jenny Hnmky

 

STARTTI

Reetta Asikainen
Yksilövalmentaja
p. 045 887 5993
reetta.asikainen@hnmky.fi

Tomi Helvelahti
Yksilövalmentaja
p. 050 463 3636
tomi.helvelahti@hnmky.fi

 

NUORISO-, LIIKUNTA- JA HYVINVOINTIALOJEN TYÖPAJA

Joni Liikala
p. 050 560 9334
joni.liikala@hnmky.fi
Facebook: Joni Hnmky

Tomi Helvelahti
Yksilövalmentaja
p. 050 463 3636
tomi.helvelahti@hnmky.fi

Iisa Karsten
iisa.karsten@hnmky.fi

 

KIINTOPISTE

Nina Währn
Projektisuunnittelija
p. 050 433 2756
nina.wahrn@hnmky.fi

Tiina Hukkanen
Projektisuunnittelija
p. 050 463 5885
tiina.hukkanen@hnmky.fi

 

TOIMINNAN AVULLA TYÖELÄMÄÄN

Tessa Sarkima
Projektipäällikkö
p. 050 504 4497
tessa.sarkima(at)hnmky.fi

Jenny Ferm
Kehittäjä
p. 045 346 7256
jenny.ferm(at)hnmky.fi

Arsene Towa
Ohjaaja
p.050 322 9510
arsene.towa(at)hnmky.fi

Iita Turkka
Viestintä
p. 050 463 7521
iita.turkka@hnmky.fi

Nassir Karshama
Ohjaaja
nassir.karshama@hnmky.fi

Debjani Chaudhuri
Ohjaaja
debjani.chaudhuri@hnmky.fi

 

YÖKORIPALLO

Olsi Marko
Koordinaattori
HNMKY/Helsinki YMCA
+358 45 200 0230,
olsi.marko(at)hnmky.fi

Jyrki Eräkorpi
Kehityspäällikkö
HNMKY/Helsinki YMCA
+358 50 592 8450,
jyrki.erakorpi(at)hnmky.fi

 

Y-CARE

Viestintä, tiedottaminen, kehittäminen

Joni Liikala
p. 050 560 9334
joni.liikala@hnmky.fi
Facebook: Joni Hnmky