Otteluohjelma

MPH:n kentillä A-kenttä on ulko-oven ja kioskin puoleinen pääty, B-kenttä taaempi.  Otteluohjelma alla ja myös pdf-tiedostona: HOS goes 3on3 otteluohjelma

Turnaus pelataan katukorissäännöin yhteen koriin (”pienet pisteet”, korin jälkeen hyökkäävä joukkue vaihtuu, riiston tai puolustuslevypallon jälkeen kierto, rajaylityksen jälkeen jatketaan sivu- tai päätyrajalla). AB- ja C-ikäiset pelaavat 8min suoraa aikaa, minit ja mikrot 7min suoraa aikaa.

AB- ja C-ikäiset klo 15-17 (peliaika 8min suoraa aikaa, 4 peliä)

KLO SARJA KENTTÄ
15:20 C 1A Helsinki superstars Jelly Rollers
C 1B McFeast Team Curry
15:30 AB 1A Bc RekolaPakilaTorppi$ Rupsuttajat
AB 1B Team Coach Bulls
15:40 C 1A Helsinki superstars Team Curry
C 1B Jelly Rollers McFeast
15:50 AB 1A Rupsuttajat Bulls
AB 1B Bc RekolaPakilaTorppi$ Team Coach
16:00 C 1A Helsinki superstars McFeast
C 1B Jelly Rollers Team Curry
16:10 AB 1A Rupsuttajat Team Coach
AB 1B Bc RekolaPakilaTorppi$ Bulls
16:20 C 1A runkosarja1 runkosarja2
C 1B runkosarja3 runkosarja4
16:30 AB 1A runkosarja1 runkosarja2
AB 1B runkosarja3 runkosarja4

2005-tytöt, 2006-syntyneet, 2007-syntyneet klo 17:00-18:30 (peliaika 7min suoraa aikaa, 07-ikäiset 4 peliä, 0506-ikäiset 5 peliä)

KLO SARJA KENTTÄ
17:10 T07 1A Pinkie Pie Rainbow Dash
T06/T07 1B Rarity 1986-87 Los Angeles Lakers
P06 2A Stadi 06 Magic Johnson Jayhawks
P06 2B Blue Devils Stadi 06 Air Jordan
T05/T06 3A 1994-95 Orlando Magic Phi Slamma Jamma
T05/T06 3B KUBA Team SEMA
17:20 P07 1A Molten 2015 NalleBasketball
T06/P07 1B Pussittajat 1994-95 Orlando Magic
P06 2A Tar Heels Stadi 06 Magic Johnson
P06 2B Malmi Mavericks Jayhawks
T05/P06 3A Wildcats The Three Basketeers
T05/P06 3B Stadi 06 Air Jordan Phi Slamma Jamma
17:30 T06/P07 1A 1986-87 Los Angeles Lakers Molten 2015
T07/P07 1B Rainbow Dash NalleBasketball
P06 2A Tar Heels Wildcats
T05/P06 2B Malmi Mavericks The Three Basketeers
T05/P06 3A Blue Devils KUBA
T05/P06 3B Stadi 06 Magic Johnson Team SEMA
17:40 T07/P07 1A Rarity Pussittajat
T06/T07 1B Pinkie Pie 1994-95 Orlando Magic
P06 2A Stadi 06 Air Jordan Jayhawks
T05/T06 2B KUBA Team SEMA
17:50 T06/T07 1A 1986-87 Los Angeles Lakers Pinkie Pie
T07 1B Rainbow Dash Rarity
P06 2A Tar Heels Blue Devils
P06 2B Wildcats Stadi 06 Air Jordan
T05/P06 3A Malmi Mavericks Phi Slamma Jamma
18:00 P07 1A Pussittajat NalleBasketball
P06/P07 1B Molten 2015 Tar Heels
P06 2A Malmi Mavericks Wildcats
T05/T06 3A 1994-95 Orlando Magic KUBA
T05/T06 3B The Three Basketeers Team SEMA
18:10 T06/T07 1A Rarity 1986-87 Los Angeles Lakers
T07 1B Rainbow Dash Pinkie Pie
T05/P06 2A Jayhawks The Three Basketeers
P06 2B Stadi 06 Magic Johnson Blue Devils
T05/T06 3A 1994-95 Orlando Magic Team SEMA
T05/T06 3B KUBA Phi Slamma Jamma
18:20 P07 1A Pussittajat Molten 2015
P06/P07 1B NalleBasketball Jayhawks
P06 2A Wildcats Blue Devils
P06 2B Stadi 06 Air Jordan Tar Heels
T05/T06 3A Phi Slamma Jamma The Three Basketeers
P06 3B Malmi Mavericks Stadi 06 Magic Johnson

2004-syntyneet, 2005-pojat klo 18:30-20:15 (peliaika 7min suoraa aikaa, 5 peliä)

KLO SARJA KENTTÄ
18:40 P05 1A Cavaliers (P05 Stadi) Katunamika
P05 1B Warriors (P05 Stadi) Korimummot
P04 2A Stadi Warriors (P04 Stadi) Golden State (P04 Pakila)
P04 2B Stadi Cavs (P04 Stadi) Team Pipopäät
T04 3A Atlanta Dream Dallas Wings
T04 3B Chicago Sky Phoenix Mercury
18:50 P05 1A Bulls Spurs
P05 1B Cavaliers Korimummot
P04 2A Stadi Thunder PP-Pojat
P04/P05 2B Sekopäät Stadi Warriors
T04/P04 3A The Fab Five PikkuPojat
T04/P04 3B Phoenix Mercury BC Akatemia
19:00 P05 1A Warriors Bulls
P05 1B Spurs Katunamika
P04/P05 2A Sekopäät Team Pipopäät
P04 2B Stadi Cavs BC Akatemia
T04 3A The Fab Five Atlanta Dream
T04 3B Dallas Wings Chicago Sky
19:10 P05 1A Katunamika Korimummot
P05 1B Warriors Cavaliers
P04 2A Stadi Thunder PikkuPojat
P04 2B Stadi Cavs Golden State
T04/P04 3A Dallas Wings Team Pipopäät
T04/P04 3B Chicago Sky PP-Pojat
19:20 T04/P04 1A Atlanta Dream Stadi Thunder
P04 1B Stadi Warriors PikkuPojat
P04 2A PP-Pojat BC Akatemia
P05 3A Bulls Cavaliers
P05 3B Spurs Korimummot
19:30 T04 1A Phoenix Mercury The Fab Five
T04 1B Atlanta Dream Chicago Sky
P04 2A Team Pipopäät Golden State
P04/P05 2B Stadi Cavs Sekopäät
P05 3A Bulls Katunamika
P05 3B Warriors Spurs
19:40 T04 1A Dallas Wings Phoenix Mercury
T04 1B Chicago Sky The Fab Five
P04 2A Stadi Warriors Stadi Cavs
P04 2B PikkuPojat PP-Pojat
P05 3A Katunamika Warriors
P05 3B Cavaliers Spurs
19:50 P05 1A Bulls Korimummot
P04 1B BC Akatemia Golden State
P04/P05 2A Stadi Thunder Sekopäät
P04 2B Stadi Warriors PP-Pojat
20:00 P04 1A Stadi Thunder Team Pipopäät
P04 1B BC Akatemia PikkuPojat
T04 2A Dallas Wings The Fab Five
T04 2B Atlanta Dream Phoenix Mercury
P04/P05 3A Sekopäät Golden State